czwartek, 29 marca 2018

Przygotowania auta do sezonu cz1 + mały wyjazd na targi motoryzacyjne w Ostródzie

Pierwsza wyprawa zagraniczna pikaczento skończyła się prawie na zagotowaniu hamulców. Niestety mały silniczek z małymi hamulcami nie dały sobie rady z załadowanym samochodem i słowackimi gorami. Dlatego w zeszłym roku pikaczento dostało calkowicie nowy zmodyfikowany układ hamulcowy na 2 przednich tarczach wentylowanych i 2 tylnych litych. Wleciało wszystko nowe począwszy od klockow, tarcz, zregenerowanych zacisków na przewodach i płynie kończąc. Jedyne czego nie udało się wymienić to przednich przewodów elastycznych...do dzisiaj :)


Udało się również zainstalować mniej praktyczne ale za to jakże cieszące oko raytasy takie jak orginalne nakładki nadwornego tunera marki Fiat a mianowicie Abartha oraz przygotować dekielki do felg według wzorca również firmy Abarth. Jak to mówią małe rzeczy a cieszą :) 17 marca uczestniczyliśmy również w targach motoryzacyjnych w Ostródzie. Wystawialiśmy inne auto niż pikaczento ale również ono znalazło się duchem na targach dumnie prezentując naszą stronę na pierwszym oficjalnym banerze TourDePikaczento. Jak wam się podoba? :)

 Mamy dla was parę zdjęć z tego wydarzenia.


Do TourDePikaczento Croatia Edition pozostały niecałe 3 miesiące. Czas leci jak szalony. Przypominamy, że jechać razem z nami może każdy. Adres do wydarzenia znajdziecie poniżej:

https://www.facebook.com/events/493787827674562/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz